Dla firm

ARANŻACJA ZIELENI 

Przestrzeń, w której pracujemy, ma ogromny wpływ na efektywność naszych działań. Nie od dziś wiadomo, że rośliny pozytywnie oddziałują na koncentrację oraz redukcję stresu. Nasz zespół doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważny jest „green space” i z przyjemnością doradzi Wam jak zaaranżować zieleń w Waszym biurze czy restauracji. 

Idealnie dopasujemy rośliny do Waszych potrzeb, możliwości i warunków panujących w pomieszczeniach. Dzięki panelom z mchu stworzymy zielone oazy, nawet w miejscach bez dostępu naturalnego światła. 

PIELĘGNACJA ROŚLIN 

Wolimy działać w myśl idei „Lepiej zapobiegać niż leczyć” i stawiamy na jak najlepszą opiekę nad Waszymi roślinami. W pielęgnacji roślin stosujemy naturalne metody oraz używamy profesjonalnych produktów najwyższej jakości. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, tworząc program pielęgnacji dopasowany do potrzeb Twoich roślin. 

WARSZTATY DLA FIRM

Wiemy jak zadbać o dobrą atmosferę w miejscu pracy i jak ważna jest integracja zespołu. Warsztaty o tematyce roślinnej i ekologicznej są idealnym sposobem na oderwanie się od biurka i naładowanie głowy zieloną energią.

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z kameralnymi, jak i dużymi grupami. Mieliśmy przyjemność prowadzić warsztaty na dużych eventach w formule otwartej i zamkniętej, dla osób w każdym wieku. Nie straszne są nam imprezy plenerowe oraz korporacyjne spotkania – dostosujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! 

GIFTY DLA KLIENTÓW I PRACOWNIKÓW

Zajmujemy się tworzeniem różnorodnych kompozycji roślinnych idealnych na każdą okazję. Jeśli pragniesz podarować swoim pracownikom lub kontrahentom nietuzinkowy prezent, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością przygotujemy dla Was zestawy prezentowe zawierające mini lasy w słoju, rośliny czy mchowe obrazy. 

Firmy, które nam zaufały

logo Natura Rzeczy